Doskonałej jakości przewody kolejowe 3 kV w korzystnej cenie

Znalazłeś się w kategorii, w której oferujemy trwałe, wydajne, długoletnie kolejowe przewody 3 kV. Są to produkty znanych i sprawdzonych marek, np. Eltrim. Mają certyfikat CE, co poświadcza zgodność produkcji z normami Unii Europejskiej, a także dopuszcza je do obrotu na terenie Europy. Przewody kolejowe 3 kV mają stałe napięcie znamionowe, lecz różne przekroje – obejrzyj modele i znajdź ten, który pasuje do Twojej instalacji. Zamów dokładnie taką długość, jaka jest Ci potrzebna. Warto wiedzieć, że od 100 mb w górę przycinanie jest darmowe.

Do czego wykorzystywane są przewody kolejowe 3 kV?

Kable kolejowe 3 kV nadają się do układania w szynowym taborze kolejowym, w instalacjach elektrycznych znajdujących się w taborze. Sprawdzą się również w tramwajach, szynobusach i autobusach. Możesz je wykorzystać w szeroko rozumianym przemyśle. Przewody kolejowe 3 kV cechuje trwałość i wytrzymałość. Są odporne na trudne warunki atmosferyczne, jak również uszkodzenia mechaniczne. Przewody kolejowe 3 kV mogą być odporne na działanie olejów, smarów i substancji oleistych – jeżeli są, stosowną informację znajdziesz w opisie produktu. Mają giętkie żyły, co ułatwia ich układanie.

Przewody kolejowe 3000 V – alternatywy

Hurtownia kabli Multikable oferuje także przewody kolejowe o niższym napięciu znamionowym: 750 V i 1500 V (1,5 kV). Kable kolejowe to nie jedyne, jakie oferujemy. Obejrzyj także warianty sygnalizacyjne, telekomunikacyjne, instalacyjne, mieszkaniowe, przemysłowe bądź sterownicze. Złóż zamówienie na wszystkie niezbędne Ci przewody, by uzyskać korzystne ceny ze zniżkami. Zapraszamy!

Filter