Przewody bezhalogenowe to kolejne przewody instalacyjne dostępne w naszej hurtowni. Znajdziesz je w dziewięciu wariantach zróżnicowanych z uwagi na grubość i moc. W ofercie występują jednożyłowe przewody bezhalogenowe o dwóch rodzajach mocy: 500 V i 750 V. Są to kable bezhalogenowe: H05Z1-K 500V, H07Z1-K 750V, H07Z1-R 750V, H07Z1-U 750V, H05Z-K 500V, H05Z-U 500V, H07Z-K 750V, H07Z-R 750V, H07Z-U 750V. Wszystkie cechuje odporność na wysokie temperatury. Dzięki temu aspektowi przewody bezhalogenowe mogą występować w instalacjach i pomieszczeniach o zaostrzonych wymaganiach przeciwpożarowych.

Jakimi cechami odznaczają się instalacyjne kable bezhalogenowe?

Dostępne w tej kategorii przewody bezhalogenowe to takie przewody instalacyjne, które sprawdzają się w warunkach cieplnych nieprzekraczających 70°C bądź 90°C – informację znajdziesz w szczegółowej specyfikacji każdego modelu. Może to być temperatura zarówno pomieszczenia, jak i powstająca wewnątrz instalacji, której mają się stać częścią. Przewody jednożyłowe bezhalogenowe zostały zabezpieczone izolacją z tworzywa bezhalogenowego, czyli takiego, które podczas spalania nie wydziela gęstego dymu ani toksycznych gazów. Przewody bezhalogenowe jednożyłowe mogą być usieciowane.

Gdzie wykorzystać jednożyłowe przewody bezhalogenowe?

Tak jak inne przewody instalacyjne, zaprezentowane w niniejszej kategorii przewody bezhalogenowe jednożyłowe wykorzystasz w różnych urządzeniach zasilanych energią elektryczną w domu i firmie. Nadają się do montowania w obwodach sterowania. Jeśli specyfikacja nie podaje inaczej, przewody jednożyłowe bezhalogenowe posłużą Ci zarówno w połączeniach stałych, służących przez długie lata, jak i ruchomych, tymczasowych.

Filter