Mocne i trwałe przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego

Potrzebne Ci przewody przemysłowe o wysokiej wytrzymałości i mocnej, trwałej budowie? Te kryteria spełniają przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego. Z uwagi na doskonałe zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi sprawdzają się zarówno w budynkach, jak i na świeżym powietrzu (a także w powietrzu). Uziemiające przewody jednożyłowe są zróżnicowane pod względem masy i przekroju – właściwe parametry znajdziesz w specyfikacji produktowej. Jeśli nie potrzebujesz całego bębna, lecz jedynie określonej długości kabla, zamów dokładnie tyle. Na życzenie klienta odcinamy przewody uziemiające i zwierające.

Jakie są przewody przemysłowe do sprzętu uziemiającego i zwierającego?

Hurtownia kabli Multikable.pl oferuje przewody przemysłowe znanych i zaufanych producentów, takich jak Eltrim. To sprawia, że zakupione u nas produkty służą bez zarzutu przez wiele lat. Przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego sprawdzą się w maksymalnym przedziale temperatur od -25°C do 55°C (dokładne dane znajdziesz w specyfikacji). Zostały wykonane z wielodrutowych żył miedzianych o zwiększonej giętkości (klasa 6) i zabezpieczone izolacją PCV transparentną.

Przewody przemysłowe wysokiej jakości

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie przewody i kable wysokiej jakości, spełniające dyrektywy Unii Europejskiej (certyfikat CE) i odznaczające się atestami bezpieczeństwa. Wykorzystasz je do stworzenia instalacji wieloletnich i bezawaryjnych. Wybierz przewody H00V-D i H00V3-D z kolorowym oznaczeniem. Sprawdź też inne przewody przemysłowe dostępne w hurtowni.

Filter