Kable i przewody energetyczne

Sprzedawane w naszej hurtowni przewody energetyczne służą do tworzenia trwałych, niezawodnych i w pełni bezpiecznych instalacji. Naszym klientom oferujemy doradztwo i produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach. Mamy w ofercie kable energetyczne miedziane i aluminiowe, zróżnicowane pod względem specyfikacji. Czym się różnią? Miedź wyróżnia się większą plastycznością i lepszym przewodnictwem cieplnym w stosunku do aluminium, jednak to aluminium ma przewagę cenową w stosunku do przewodnictwa. Zastanów się, na czym bardziej Ci zależy, i wybierz właściwe przewody energetyczne.

Przewody i kable energetyczne a parametry

Przygotowaliśmy dla Ciebie kable i przewody energetyczne zróżnicowane m.in. pod względem napięcia. W naszym asortymencie znajdziesz modele: 0,6/1 kV, 3,6/6kV, 6/6kV, 6/10kV i 12/20kV. Wybierz kable energetyczne 0,6/1 kV, jeśli chcesz wykonać instalacje bądź linie niskiego napięcia. Do profesjonalnych, zawodowych wykonań posłużą Ci przewody energetyczne YAKY aluminiowe. Do innych zastosowań wykorzystaj kable energetyczne YKY miedziane.

Przewody energetyczne – domieszki

Przewody i kable energetyczne mogą mieć różnorodne domieszki, zbrojenia i oploty, które zwiększają odporność m.in. na przypadkowe uszkodzenie żył (YKYfty), rozprzestrzenienie ognia (YnKY) oraz wiele innych zagrożeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zawiera niezawodne kable i przewody energetyczne.

Jakie kable energetyczne mamy w ofercie?

Niniejsza kategoria obejmuje zróżnicowane przewody energetyczne. Wymieniliśmy już kable miedziane i kable aluminiowe, ale to tylko początek. Oferujemy przewody napowietrzne izolowane, przewody napowietrzne gołe oraz kable ekranowe. Dysponujemy modelami opancerzonymi, niepalnymi i bezhalogenowymi. Przewody jednożyłowe występują tuż obok wielożyłowych i okrętkowych. Przejrzyj asortyment i wybierz kable energetyczne, które spełniają Twoje wymagania!

Filter