Przewody instalacyjne

Jedne z najczęściej wykorzystywanych w instalacjach kabli to – jak sama nazwa wskazuje – przewody instalacyjne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz je w różnorodnych wariantach. Mamy przewody jednożyłowe, ale również przewody wielożyłowe. Mogą być to kable ciepłoodporne, lecz wcale nie muszą – wszystko zależy od ich przeznaczenia. Obejrzyj też wyjątkowo trwałe przewody gumowe, przewody bezhalogenowe i przewody niepalne. Bez względu na rodzaj, wszystkie nasze kable instalacyjne są wysokiej jakości, trwałe i wydajne. Do tego odznaczają się korzystnymi cenami. Nasza hurtownia przewodów to gwarancja doskonałych produktów w atrakcyjnych cenach. Przekonaj się sam!

Przewody jednożyłowe oraz przewody wielożyłowe

W tej kategorii znajdziesz przewody jednożyłowe ciepłoodporne i zwykłe, a także analogicznie przewody wielożyłowe ciepłoodporne i zwykłe. Te pierwsze posłużą Ci do montowania wewnątrz urządzeń oświetleniowych, układania na stałe w rurach instalacyjnych albo osłonach przewodów w obwodach sygnalizacyjnych. Z kolei kable wielożyłowe ciepłoodporne znajdą miejsce w domu i biurze. Posłużą m.in. do instalacji w urządzeniach gospodarstwa domowego. Poradzą sobie z wilgocią, acz najlepiej stosować je w takich warunkach pracy, w których ryzyko uszkodzenia mechanicznego jest niewielkie. Można je ukryć pod tynkiem.

Przewody gumowe, przewody bezhalogenowe oraz przewody niepalne

Musisz wykonać instalację w pomieszczeniu o podwyższonej temperaturze? Idealnie sprawdzą się przewody gumowe oraz przewody bezhalogenowe. W zależności od wariantu mogą wytrzymywać np. do 70°C, 90°C lub 110°C. Przewody niepalne to także modele przeznaczone do instalacji elektroenergetycznej w budynkach mających zwiększone wymagania odnośnie zabezpieczenia przeciwpożarowego. Gwarantują trwałość nawet w „gorących”, niebezpiecznych sytuacjach.

Sprawdź te i inne przewody instalacyjne w naszej ofercie!

Filter