Przewody jednożyłowe ciepłoodporne

Potrzebne są Ci przewody jednożyłowe do pomieszczeń, w których występuje ryzyko znacznego wzrostu temperatury, bądź urządzeń elektrycznych, które rozgrzewają się podczas pracy? W tej kategorii znajdziesz odpowiednie modele: przewody ciepłoodporne jednożyłowe. W zależności od potrzeby zamontujesz je w urządzeniach elektrycznych albo w bądź na oprawach oświetleniowych. W obwodach sygnalizacyjnych możesz je układać w rurach instalacyjnych albo innego rodzaju osłonach (w połączeniach stałych).

Jednożyłowe przewody ciepłoodporne

Standardowe przewody ciepłoodporne jednożyłowe mają odmienne kolory, moce i przekroje. Osiągają 300/500 V albo 450/750 V. Są to proste przewody jednożyłowe bez powłoki. Zbudowano je z trwałych żył ocynowanych wielodrutowych o doskonałym przewodnictwie prądu. Mają najczęściej spotykaną i wystarczającą do ochrony w trudnych warunkach – między innymi w wysokiej temperaturze – powłokę izolacyjną stworzoną z polwinitu.

Ciepłoodporne przewody cynowane

Specjalne jednożyłowe przewody ciepłoodporne to przewody cynowane. Są przeznaczone do pracy w obwodach sterowania, ale też zasilania urządzeń energią elektryczną. Sprawdzają się w połączeniach stałych. Świetnie dają sobie radę w trudnych warunkach, nawet gdy temperatura wzrasta do 90°C. Przewody ciepłoodporne cynowane (LgcYc) odznaczają się mocą 300/500 V bądź 450/750 V. Jednożyłowe przewody cynowane różnią się kolorystyką i przekrojem. Są giętkie i nie mają powłoki. Żyła wykonana z miedzy jest wielodrutowa i cynowana. Izolacja została wykonana z ciepłoodpornego polwinitu.

Filter