Przewody jednożyłowe

Jeżeli potrzebne Ci są przewody instalacyjne jednożyłowe, w niniejszej kategorii znajdziesz właśnie takie. Służą do montowania wewnątrz urządzeń, w obwodach sterowania, oprawach świetlnych (jak również na nich). Przewody jednożyłowe zasilają urządzenia elektryczne energią. W zależności od modelu służą albo tylko do połączeń stałych (LgY), albo zarówno do stałych, jak i do ruchomych.

Instalacyjne przewody jednożyłowe – to warto wiedzieć!

W naszej ofercie znajdziesz przewody jednożyłowe w 13 rodzajach, a niektóre bardzo się od siebie różnią. Wspomnieliśmy już, że nie wszystkie wykorzystasz do stworzenia połączeń ruchomych. Inna różnica to układanie przewodów na stałe: w rurach instalacyjnych albo osłonach odmiennego typu. Możesz użyć takich zabezpieczeń tylko w przypadku obwodów sygnalizacyjnych. Przewody jednożyłowe znajdują zastosowanie w warunkach wysokiego ryzyka uszkodzenia mechanicznego. Przed zakupem modelu koniecznie sprawdź specyfikację, by zamówić właściwy.

Jakie przewody instalacyjne jednożyłowe ma hurtownia kabli multikable.pl?

Dysponujemy modelami klasycznymi, wzmocnionymi i cynowanymi. W większości są to przewody jednożyłowe bez powłoki z żyłami jednodrutowymi sztywnymi z izolacją polwinitową. Inne są jednak przewody LgcY 500V cynowane. Ich podstawa to także pojedyncza żyła bez powłoki, lecz występują tu żyły wielodrutowe ocynowane giętkie. Powłoka ochronna została wykonana z polwinitu. Przewody instalacyjne jednożyłowe mają zróżnicowane przekroje i moce. Wybierz odpowiednie i zaznacz, jaka długość jest Ci potrzebna. Hurtownia kabli multikable.pl tnie przewody i kable na długość, której potrzebuje klient. Nie ma potrzeby, abyś płacił za więcej. Zapraszamy!

Filter