Rury spiralne

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż:
  • Wąż osłonowy spiralny 12xx10mm transparentny

    Czas wysyłki: 48h
    4.03  z VAT
    szt
Pokaż:

Rury spiralne, czyli prowadzenie i ochrona przewodów

Oferowane przez nas rury spiralne, a właściwie węże osłonowe, to wszechstronne elementy prowadzenia przewodów i kabli. Zarówno instalacyjnych czy hydraulicznych, jak i telekomunikacyjnych czy sterowniczych. To uniwersalne rozwiązanie montażowe, pozwalające na zapewnienie właściwej ochrony wykonywanej instalacji. Ich najważniejszym wyróżnikiem jest duża elastyczność, która daje możliwość dowolnego prowadzenia przewodu. Gwarantuje też jego odpowiednie zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Szczególnie przy połączeniach ruchomych, np. w instalacjach maszyn czy urządzeń.

Czym wyróżnia się wąż osłonowy spiralny?

Wysokiej jakości wąż osłonowy spiralny zapewni Ci bezpieczeństwo oraz trwałość instalacji. Zabezpieczy przewody przed czynnikami zewnętrznymi i pozwoli uniknąć uszkodzeń mechanicznych, takich jak ścieranie czy zagięcia. Będzie więc rozwiązaniem idealnym wszędzie tam, gdzie wykonywana instalacja może być narażona na wibracje i ruch. Sprawdzi się świetnie także w zastosowaniach zewnętrznych, gdzie oprócz funkcji osłony mechanicznej ochroni dodatkowo kable przed długotrwałą ekspozycją na słońce. Elastyczność tego rozwiązania znacznie ułatwi Ci mocowanie i właściwą organizację przewodów.

Gdzie stosowany jest wąż osłonowy?

Wąż osłonowy to produkt służący przede wszystkim do instalacji wszelkich maszyn i urządzeń. To osłona, która zapewnia właściwą ruchomość kabla czy przewodu, chroniąc go jednocześnie przed zagięciami, przetarciami lub zmiażdżeniem. Ten element prowadzenia kabli stosuje się powszechnie m.in. w zakładach przemysłowych i produkcyjnych oraz magazynach. Zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Używa się go również w pojazdach. Zapewnia on niezbędną elastyczność wykonanych instalacji, zwiększając przy tym ich trwałość i bezpieczeństwo. To produkt wytrzymały, wszechstronny i niezwykle praktyczny.

Węże osłonowe w ofercie Multikable.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości węże osłonowe we wszystkich najpopularniejszych średnicach i dowolnych długościach. Węże spiralne oferujemy w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz transparentnym. Wszystkie dostępne u nas elementy prowadzenia kabli są produktami sprawdzonymi i w pełni bezpiecznymi. W ofercie posiadamy także inne akcesoria montażowe, takie jak koryta kablowe, rury i węże osłonowe, peszle, dławice czy materiały izolacyjne. Stawiamy na kompleksowość oferty. W zakresie instalacji, prowadzenia i ochrony przewodów znajdziesz u nas wszystko, czego możesz potrzebować.