Liczniki energii elektrycznej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż:
 • Licznik energii FoxESS DDSU666 1-fazowy

  Czas wysyłki: 5dni
  354.77  z VAT
  szt
 • FRONIUS Smart Meter TS 5kA-3

  Czas wysyłki: 3dni
  1149.78  z VAT
  szt
 • Licznik energii FoxESS DTSU666 3-fazowy

  Czas wysyłki: 5dni
  630.69  z VAT
  szt
 • Licznik energii SolarEdge 1PH/3PH 230/400V, DIN-Rail MB

  Czas wysyłki: 7dni
  1003.64  z VAT
  szt
 • Licznik Huawei DTSU666-H Smart Power Sensor 3 fazy

  Czas wysyłki: 7dni
  632.37  z VAT
  szt
 • Wypełniacz

  Sunny Home Manager 2,0

  Czas wysyłki: 7dni
  3196.59  z VAT
  szt
 • Licznik energii inteligentny Noark Ex9EMS 3-fazy – pomiar przez przekładniki

  Czas wysyłki: 7dni
  606.66  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Goodwe 3-fazowy licznik energii EzMeter

  Czas wysyłki: 7dni
  997.25  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Goodwe 1-fazowy licznik energii EzMeter

  Czas wysyłki: 7dni
  598.35  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Noark Ex9EMS Inteligentny licznik energii 1-fazowy – pomiar bezpośredni

  Czas wysyłki: 7dni
  305.95  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

 

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz inteligentne liczniki energii elektrycznej, np. 3-fazowe dwukierunkowe. Tego typu urządzenia mierzą i przedstawiają informacje o ilości pobranego prądu z sieci, ale mogą też wskazywać dane o jego produkcji, m.in. przez instalację fotowoltaiczną. Są one wymagane przez dostawców elektryczności, którzy dzięki nim mogą rozliczać się z klientami. Muszą być więc używane w domach, fabrykach czy obiektach użyteczności publicznej. Zachęcamy do obejrzenia całej kategorii!

Rodzaje liczników energii elektrycznej

Na rynku dostępne są różnorodne liczniki elektryczne, które wyposaża się w coraz bardziej zaawansowane opcje. Nowoczesne, inteligentne sprzęty nie posiadają elementów mechanicznych i indukcyjnych tylko układy mikroprocesorowe. Mają też praktyczne ekrany, ułatwiające odczyt informacji. Powszechnie używa się modeli 1-fazowych przeznaczonych do instalacji o napięciu 230V. Alternatywą dla nich są warianty 3-fazowe dwukierunkowe, które nadają się do obwodów 400V, składających się z czterech czy pięciu przewodów.

Oferta liczników 3-fazowych dwukierunkowych

Przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń wyróżniających się szeregiem zalet. Sięgnąć można po produkt 1-fazowy, ale polecamy też inteligentny 3-fazowy dwukierunkowy licznik energii elektrycznej. Znajduje on zastosowanie w obiektach z instalacją fotowoltaiczną, w przypadku której wskazane muszą być informacje o poborze oraz wygenerowanej ilości prądu. Sprzedawane artykuły zapewniają wysoką klasę dokładności pomiaru, a także umożliwiają śledzenie istotnych parametrów takich jak moc czynna i bierna czy częstotliwość napięcia.

Zamów inteligentne liczniki elektryczne

Jeśli poszukujesz znakomitych, inteligentnych liczników energii elektrycznej, to wybierz ofertę naszego sklepu. Proponujemy 3-fazowe dwukierunkowe sprzęty pochodzące od najlepszych producentów, które są trwałe i wyposażone niezwykle przydatne funkcje. Dzięki nim każdy zarządca nieruchomości może kontrolować kluczowe dane, zużycie czy produkcję prądu. Zapraszamy do składania zamówień, ponieważ zapewniamy szybką wysyłkę oraz konkurencyjne ceny!