Przewody aluminiowe jednożyłowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż:
  • Przewód ALY 50mm2 450/750V czarny /bębnowy w [m]/

    Czas wysyłki: 48h
    7.71  z VAT
    Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Energetyczne przewody aluminiowe jednożyłowe – zastosowanie

W ofercie naszej hurtowni internetowej dostępne są wysokiej jakości przewody aluminiowe jednożyłowePrzewody ALY i ALYd – bo tak wygląda ich oznaczenie – nadają się do układania na stałe i mogą być stosowane zarówno pod tynkiem, jak i na nim. Są wykorzystywane w różnego rodzaju urządzeniach elektroenergetycznych, ale nie tylko. Tego typu przewody aluminiowe jednożyłowe sprawdzą się w pomieszczeniach suchych (biura, pokoje), jak i wilgotnych (pralnie, łazienki, kuchnie). Wykorzystasz je również poza budynkiem.

Energetyczne przewody aluminiowe jednożyłowe ALY i ALYd

Jak już wspomnieliśmy, przewody aluminiowe jednożyłowe dostępne w naszej hurtowni dzielą się na ALY i ALYd. Mają stałe napięcie znamionowe 450/750 V, lecz odmienne przekroje. Są to przewody o pojedynczej żyle aluminiowej wielodrutowej oraz izolacji z polwinitu, wzmocnione. Odznaczają się kolorowym oznaczeniem. Przewody aluminiowe jednożyłowe mogą pracować bez uszczerbku w szerokim zakresie temperatur: już od -15°C do nawet 70°C. W naszej hurtowni znajdziesz przewody jednożyłowe aluminiowe popularnej marki Eltrim.

Docinanie kabla na wymiar? W hurtowni kabli Multikable.pl – tak!

Kierując się interesem klientów, dbamy o to, by wprowadzać do oferty wyłącznie przewody energetyczne i kable elektryczne wysokiej jakości. Ponadto umożliwiamy zamówienie dokładnie takiej długości przewodu, jaka potrzebna jest kupującym – nie ma potrzeby, byś płacił za więcej, niż planujesz wykorzystać. Jeżeli chcesz złożyć większe zamówienie na przewody aluminiowe jednożyłowe bądź inne kable energetyczne, zapytaj nas o rabat.