Przewody miedziane 3,6/6kV

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody miedziane 3,6/6 kV – podstawowe informacje

W tej kategorii znajdziesz przewody miedziane 3,6/6 kV, czyli przewody energetyczne o stałym napięciu znamionowym 3,6/6 kV. Oferujemy trwałe i niezawodne kable ciepłoodporne LgYcyw 3,6/6 kV. Mają jedną żyłę, acz o zróżnicowanym przekroju: może liczyć 25, ale również 240. Energetyczne przewody miedziane przeznaczone są do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych. Mają izolację z polwinitu ciepłoodpornego. Znajdują się w osłonie polwinitowej. Ich maksymalna temperatura pracy wynosi 90°C.

Dlaczego warto zamówić energetyczne kable miedziane w hurtowni Multikable.pl?

W hurtowni kabli Multikable.pl znajdziesz przewody miedziane znanych marek, które staną się solidną podstawą każdej instalacji. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów – mają służyć na lata. Wśród przewodów miedzianych dostępne są kable LgYcyw 3,6/6 kV, doskonałe do układania na stałe w różnorodnych urządzeniach elektroenergetycznych. Dzięki osłonie polwinitowej przewody wyróżniają się izolacją gwarantującą bezpieczeństwo użytkowania i nienaganną pracę całej instalacji. Energetyczne przewody miedziane produkuje marka Eltrim.

Energetyczne przewody miedziane sprzedawane na odcinki

Mimo iż oferowane przez nas przewody miedziane znajdują się na bębnie, nie musisz kupować całości. Podczas składania zamówienia wybierz dokładną taką długość, jaka jest Ci potrzebna, a przytniemy kable. Zwróć też uwagę na atrakcyjną, konkurencyjną cenę produktu – zakupy w hurtowni kabli Multikable.pl się opłacają!