Kable miedziane opancerzone 6/6kV

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kable miedziane opancerzone

Hurtownia kabli multikable.pl ma w ofercie doskonałej jakości kable miedziane opancerzone, znakomicie przewodzące prąd elektryczny, trwałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Takie przewody energetyczne wykorzystasz m.in. w szeroko rozumianym przemyśle. Z uwagi na wysoką trwałość nadają się do układania na zewnątrz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś stworzył z nich nową lub rozbudował starą instalację znajdującą się w budynku: fabryce, zakładzie przemysłowym, warsztacie, hucie.

Jak układać przewody miedziane opancerzone?

Jeśli zależy Ci na instalacji wieloletniej i jednocześnie estetycznej, umieść kable miedziane opancerzone w przeznaczonej do wydzielania przewodów listwie albo bezpośrednio w ścianie. Z kolei na zewnątrz możesz położyć kable miedziane opancerzone w ziemi – w tunelu ochronnym lub bezpośrednio w ziemi. W razie potrzeby zastosujesz je w powietrzu, np. by doprowadzić energię do trakcji. Jeśli miejsce ich występowania jest narażone na duże uszkodzenia mechaniczne, kable opancerzone miedziane zdadzą egzamin na piątkę,

Jakie przewody opancerzone miedziane oferuje hurtownia kabli multikable.pl?

Przewody energetyczne dostępne w tej kategorii to kable miedziane opancerzone YKYFtyn 6/6 kV typu RMC (kable wielodrutowe okrągłe zagęszczone). Wszystkie mają tę samą moc, ale różnią się przekrojem. Mają izolację wykonaną z polwinitu. Powłoka ochronna zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia, dzięki czemu przewody miedziane opancerzone sprawdzą się w miejscu narażonym na wybuch pożaru.