Przewody napowietrzne izolowane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż:
 • Przewód AsXSn 4x25mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  16.91  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 4x70mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  40.02  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 4x50mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  29.31  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 4x35mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  21.84  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 4x16mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  11.45  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 2x25mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  8.40  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Przewód AsXSn 2x16mm2 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  5.67  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Przewody napowietrzne izolowane dla napowietrznej sieci energetycznej

Napowietrzne sieci energetyczne są powszechnie stosowanym rozwiązaniem, które umożliwia przesyłanie prądu elektrycznego na znaczne odległości. W celu zapewnienia prawidłowego przepływu energii od stacji zasilającej do poszczególnych punktów stosuje się odpowiednie dla poszczególnych zadań przewody, takie jak przewody napowietrzne izolowane.

Przewody napowietrzne izolowane – cechy produktu

Prezentowany w niniejszej kategorii produkty to asortyment najwyższej jakości. Tego rodzaju przewody są szeroko stosowane w systemach energetycznych, ze względu na swój wachlarz zalet. Wysoka bezawaryjność to wynik właściwego doboru komponentów dla każdego przewodu, a także skutek zastosowania, kluczowej w tym wypadku dla bezpieczeństwa sieci, izolacji. W przeciwieństwie do przewodów napowietrznych nieizolowanych (gołych), które za izolator mają otaczające je powietrze, przewód izolowany wyposażony jest w specjalną warstwę materiału pełniącego funkcję dielektryka. Obecność tego komponentu zapobiega między innymi zwarciom wynikającym na przykład z niekontrolowanego zetknięcia przewodów, co w przypadku braku odpowiedniej izolacji polietylenowej lub polwinitowej, oznacza awarię sieci.

Przewody napowietrzne izolowane – zastosowanie

Głównym zadaniem napowietrznych przewodów izolowanych jest umożliwianie przesyłania energii elektrycznej ze stacji transformatorowej do kolejnych odbiorników, takich jak gospodarstwa domowe, obiekty przemysłowe. Przewody napowietrzne izolowane stosowane są wszędzie tam, gdzie możliwość prowadzenia przewodów w ziemi jest ograniczona oraz wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Tego rodzaju okablowanie wprowadza się na terenach zabudowanych, prowadzi na ścianach budynków i słupach energetycznych. Spotykamy je w pobliżu dróg, na terenach leśnych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest redukcja emitowanego pola elektromagnetycznego.

Przewody napowietrzne izolowane – wybór dla trwałości i bezpieczeństwa

Oferowane w kategorii przewody izolowane dla napowietrznych sieci energetycznych to produkty wysokiej jakości, zapewniające długotrwałą, bezpieczną eksploatację linii energetycznych. Stworzone według najnowszych standardów, zgodnie z przepisami, dostępne w różnych formach, także w wersji ognioodpornej przewody, to gwarancja bezpieczeństwa dla otoczenia i niezawodności dla użytkowników.