Przewody wielożyłowe ciepłoodporne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody wielożyłowe ciepłoodporne

Szukasz kabli przeznaczonych do pomieszczeń, w których panuje wysoka temperatura (bądź wzrasta i spada, powodując częste wahania)? A może potrzebne Ci przewody wielożyłowe do instalacji, która w trakcie pracy urządzenia sama osiąga wysokie temperatury? W obu sytuacjach idealne będą wielożyłowe przewody ciepłoodporne. Sprawdzają się podczas przyłączania urządzeń elektrycznych w gospodarstwach domowych i firmach. Nie uszkodzą się w kontakcie z gorącymi elementami, o ile temperatura nie przekracza 90°C.

Jakie przewody ciepłoodporne wielożyłowe ma hurtownia multikable.pl?

W tej kategorii znajdziesz ciepłoodporne przewody wielożyłowe w dwóch modelach: H05V2V2-F i H05V2V2H2-F. Oba odznaczają się mocą 300/500 V, jednak każdy dzieli się na podrodzaje zróżnicowane pod kątem liczby żył i przekroju. Wielożyłowe kable ciepłoodporne zabezpiecza wysokiej jakości powłoka polwinitowa – to ona odpowiada za odporność na ciepło. Giętkie przewody elektryczne są łatwe do instalowania w ciasnych przestrzeniach i nie zaszkodzi im zagięcie.

Kable ciepłoodporne – alternatywy

Jeśli przewody wielożyłowe ciepłoodporne nie są tymi, których potrzebujesz, obejrzyj inne przewody instalacyjne znajdujące się w naszej ofercie. Zwróć uwagę m.in. na przewody gumowe, bezhalogenowe i niepalne. W trudnych warunkach – fabryce, warsztacie czy zakładzie przemysłowym – sprawdzą się też przewody wielożyłowe olejoodporne. Złóż zamówienie na wszystkie potrzebne Ci kable u nas i zapytaj o rabat!