Kable i przewody telekomunikacyjne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kable i przewody telekomunikacyjne

Kable telekomunikacyjne dostępne w niniejszej kategorii znajdują zastosowanie w telefonii, telegrafii oraz teletransmisji. Są wykorzystywane m.in. do łączenia pojedynczych urządzeń stacyjnych. Przewody telekomunikacyjne sprawdzą się także podczas przetwarzania informacji, np. w urządzeniach przeciwpożarowych bądź sterownikach informatycznych. Sprawdź specyfikacje konkretnych modeli, by wybrać właściwe kable telekomunikacyjne i stworzyć wydajne, trwałe instalacje.

Kable telekomunikacyjne i kable przeciwpożarowe dostępne w hurtowni Multikable

W tej kategorii produktowanej zastosowaliśmy podział na trzy podkategorie: przewody telekomunikacyjnekable telekomunikacyjne oraz kable przeciwpożarowe. Warto pochylić się nad kwestią, czym różnią się kable i przewody elektryczne. Jeśli chodzi o warianty telekomunikacyjne, kable to: kable YTKSY kable YTKSYekw ekranowane. Z kolei przewody dzielą się na: przewody TDYprzewody YTDY przewody YTDYekw ekranowane. Wśród modeli przeciwpożarowych wyróżniamy: kable YnTKSY kable YnTKSYekw ekranowane.

Przewody telekomunikacyjne i kable przeciwpożarowe – przykładowe zastosowania

Tradycyjne kable telekomunikacyjne dostosowane są do wykonywania połączeń urządzeń telefonicznych i teletransmisyjnych, jak również przesyłu danych. Nadają się do stosowania wewnątrz budynków. Kable ekranowe charakteryzuje ekran wykonany w celu ograniczenia wpływu zakłóceń na transmisje sygnałów. Przewody telekomunikacyjne wykorzystasz do tworzenia połączeń wewnętrznych w urządzeniach elektronicznych, w tym telekomunikacyjnych. Przewód YTDY stosuje się do instalacji niskonapięciowych, przede wszystkim alarmowych, domofonowych i zdalnego sterowania. Podobną funkcję spełnia przewód YTDYekw. Z kolei kable przeciwpożarowe służą do montowania w systemach przeciwpożarowych i urządzeniach alarmowych.