Kable telekomunikacyjne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kable telekomunikacyjne

Hurtownia kabli multikable.pl wprowadziła do oferty kable telekomunikacyjne dwóch rodzajów: YTKSY (kable nieekranowe) i YTKSYekw (kable ekranowane). Wykorzystuje się je do łączenia różnego typu urządzeń stacyjnych, wchodzących w skład systemów telefonii, teletransmisji oraz telegrafii. Używa się ich także do przetwarzania informacji, chociażby w urządzeniach przeciwpożarowych czy sterownikach informatycznych. Gwarantujemy, że nasze kable telekomunikacyjne są trwałe i mogą posłużyć na wiele lat.

Jak i gdzie układać kable telekomunikacyjne?

W zależności od instalacji, którą zasilają, kable telekomunikacyjne można układać wewnątrz budynków bądź na zewnątrz: na powierzchni albo w ziemi (np. w kanalizacji kablowej). Właściwie zamontowane doskonale przesyłają sygnały i dane. Kable telekomunikacyjne spotyka się w urządzeniach telefonicznych, telegraficznych, teletransmisyjnych. Kable telekomunikacyjne ekranowe mają dodatkowo ekran, który ogranicza wpływ zakłóceń na transmisję sygnałów.

Kable telekomunikacyjne YTKSY i YTKSYekw

Kable telekomunikacyjne dostępne w naszej ofercie to – bez względu na model – kable stacyjne. Zostały wykonane z trwałej miedzi o doskonałym przewodnictwie. Są jednodrutowe i osłonięte izolacją z polwinitu. Kable ekranowe telekomunikacyjne mają dodatkowo ekran wykonany z taśmy. Wybierz właściwy przekrój i liczbę żył, a następnie złóż zamówienie. Jeżeli potrzebujesz, abyśmy przycięli kable na konkretne długości, zaznacz tę opcję.