Kable przeciwpożarowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kable przeciwpożarowe

Potrzebne są Ci kable przeciwpożarowe, możliwe do zastosowania w systemach przeciwpożarowych i instalacjach sprzętu alarmowego? Trafiłeś we właściwe miejsce! Hurtownia kabli multikable.pl ma w ofercie aż dwa modele tych kabli: YnTKSY i YnTKSYekw (kable ekranowane). Oba modele to kable telekomunikacyjne stacyjne. Mają żyły wykonane z miedzi cechującej się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo osłaniają je izolacja i powłoka uniepalniona w kolorze czerwonym. Kable ekranowane YnTKSYekw zostały wzbogacone o wspólny ekran z taśmy.

Przeciwpożarowe kable YnTKSY

Kable przeciwpożarowe YnTKSY różnią się przekrojem. Znajdziesz modele 0,5, 0,8, ale także 1. Mają różną liczbę żył: 4, a nawet 16. Zostały nawinięte na bęben, jednak nie musisz kupować całego. Jeśli masz do wykonania pojedynczą instalację, zaznacz w zamówieniu, jaką długość mamy odciąć. Mało tego, hurtownia kabli multikable.pl umożliwia… negocjowanie ceny! Przy większych zamówieniach możesz otrzymać rabat. Zapytaj nas, jak działa taki upust i przekonaj się, czy przysługuje właśnie Tobie.

Przeciwpożarowe kable YnTKSYekw (kable ekranowe)

Do tych samych zastosowań (telekomunikacyjnych) posłużą Ci wzmocnione kable przeciwpożarowe ekranowe. Po pierwsze świetnie sprawdzą się w warunkach, w których zachodzi ryzyko powstania pożaru. Po drugie zapobiegną zakłóceniom transmisji sygnału z uwagi na ekran z taśmy. Mają odmienną liczbę żył – raz 2, innym razem 14 czy 28 – dlatego uważnie czytaj specyfikacje. Weź też pod uwagę przekrój. Przeciwpożarowe kable ekranowe osiągają wartości 0,5, 0,8, ale też 1. Ich napięcie znamionowe wynosi 150 V.