Przewody telekomunikacyjne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody telekomunikacyjne

Przewody telekomunikacyjne to jedne z tych, z których korzystamy niemal wszyscy. Hurtownia kabli multikable.pl oferuje je w korzystnych cenach. W zależności od rodzaju instalacji wykorzystasz przewody telekomunikacyjne TDYYTDY bądź YTDYekw (przewody ekranowane). Samodzielnie dobierasz liczbę żył i przekrój, my zaś odcinamy dla Ciebie dokładnie taką długość, jaka jest Ci potrzebna. Modele są odmienne nie tylko w budowie, lecz również pod wezględem mocy. Mogą mieć np. 100 V, 450/750 V. Szczegółowe informacje na temat modeli znajdziesz w specyfikacji produktowej.

Gdzie i jak układać przewody telekomunikacyjne?

Z uwagi na wysoką trwałość i doskonałe przewodnictwo prądu przewody telekomunikacje wykorzystasz w stałych połączeniach, nierzadko służących przez wiele lat. Możesz je umieścić wewnątrz urządzeń telekomunikacyjnych i elektronicznych, takich jak alarmy, telefony, domofony, wideofony. Przewody telekomunikacyjne są idealne do wykonywania instalacji niskonapięciowych, w których skład wchodzą także instalacje zdalnego sterowania (np. otwierania bramy przesuwnej prowadzącej na podjazd domu).

Telekomunikacyjne przewody ekranowe i nieekranowe

Jeżeli planujesz stworzyć lub rozbudować instalację znajdującą się w miejscu potencjalnego ryzyka wystąpienia zakłóceń transmisji sygnałów, możesz zabezpieczyć się poprzez przewody ekranowe. To właśnie ten niewielki element – ekran – skutecznie ogranicza wpływ zakłóceń na strumień sygnału. Został wykonany z taśmy AL. Reszta przewodu zaś, niezależnie od modelu, składa się z żył miedzianych jednodrutowych i izolacji polwinitowej.