Przewody 1500V

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kolejowe przewody 1500 V od sprawdzonych producentów

Zależy Ci na przewodach wydajnych, trwałych, długoletnich, a do tego bezpiecznych? Jesteś we właściwym miejscu. Oferowane przez nas przewody kolejowe 1500 V to kable do układania na stałe w taborze kolejowym, które – w zależności od wariantu – mogą być odporne zarówno na działanie smarów, olejów i substancji oleistych, jak również na warunki atmosferyczne. W naszej hurtowni znajdziesz kolejowe przewody 1500 VDY-KDY-KoLgY-K i LgY-Ko. Wejdź w specyfikację poszczególnych modeli, by sprawdzić ich przekrój (napięcie znamionowe jest stałe i wynosi 1500 V).

Kable kolejowe 1500 V – cechy

Wszystkie przewody kolejowe ukazane w tej kategorii mają napięcie znamionowe 1,5 kV. Łączy je także sprawdzony producent, wytwarzający kable zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Dzięki temu każdy przewód kolejowy 1,5 kV ma certyfikat CE. Modele odznaczają się trwałą i popularną izolacją polwinitową. Przewody DY-Ko można stosować w instalacjach narażonych na działanie smarów (mają powłokę olejoodporną). Przewody LgY-Ko także mają izolację z poliwinitu olejoodpornego, a dodatkowo składają się z żył giętkich. Giętkie są również przewody LgY-K.

Hurtownia kabli Multikable oferuje przewody kolejowe 1,5 kV w odcinkach

Nie potrzeba Ci całego bębna? Nic nie szkodzi. Zamów przewody kolejowe 1500 V z przycięciem na odpowiednią długość. Prezentujemy ceny za mb, nie za całość. Dodatkowo udzielamy rabatów, jeśli zamówienie jest duże. Przewody kolejowe 1,5 kV powyżej 100 mb gwarantują przycięcie wliczone w koszt. Czekamy na Twoje zamówienie!