Przewody gumowe ciepłoodporne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody gumowe ciepłoodporne… czyli jakie?

Hurtownia kabli Multikable.pl ma w ofercie osobno przewody gumowe i przewody gumowe ciepłoodporne – oba rodzaje to przewody przemysłowe. Te drugie noszą nazwę H07BQ-F 750V. Odznaczają się wspólną mocą 450/750 V i kolorowym oznaczeniem żył. Mają różną liczbę żył: 2 lub 5, ale również 24. Odróżnia je od siebie także przekrój. Znajdź w naszym asortymencie interesujący Cię model i zamów przemysłowe przewody gumowe ciepłoodporne w odpowiadającej Ci długości. Na zlecenie klienta docinamy kable.

Gdzie można zastosować przemysłowe przewody gumowe ciepłoodporne?

Jeżeli pracujesz w warunkach, w których zachodzi duże ryzyko uszkodzenia mechanicznego, możesz wykorzystać gumowe przewody ciepłoodporne. Nie zniszczą się, jeśli będą ciągnięte, wleczone, przesuwane, a nawet zaginane. Nadają się do połączeń czasowych w urządzeniach ruchomych i przenośnych. Przewody gumowe ciepłoodporne radzą sobie w niesprzyjających warunkach zewnętrznych, dzięki czemu nadają się do stosowania w pomieszczeniach nie tylko suchych, lecz również wilgotnych i mokrych. A może szukasz kabli do użytkowania na terenach otwartych i przyłączania do sprzętu przemysłowego albo rolniczego? Tu również przewody gumowe ciepłoodporne sprawdzą się doskonale. Polecamy je na plac budowy, do gospodarstwa rolnego, stoczni itp.

Mocne i trwałe przemysłowe przewody gumowe ciepłoodporne

Mimo iż z nazwy wynika, iż przewody gumowe ciepłoodporne są odporne na wysokie temperatury, w rzeczywistości wykazują odporność również na temperatury niskie, w tym ujemne. Można zastosować je nawet w chłodni. Przewody wielożyłowe ciepłoodporne są giętkie, elastyczne, a jednak bardzo trwałe. Pokryto je powłoką poliuretanową i zastosowano izolację EPR. Zamów je u nas, by stworzyć długoletnie instalacje z materiałów znanych i zaufanych producentów, m.in. marki Eltrim.