Przewody ciepłoodporne

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody ciepłoodporne do wykorzystania w domu, ale nie tylko

Przewody ciepłoodporne to kolejne przewody mieszkaniowe, które możesz zastosować zarówno w domu, jak i poza nim – w tzw. lekkich warunkach pracy, czyli np. w urządzeniach przenośnych albo zabudowaniach dekoracyjnych i meblowych. Są to ciepłoodporne przewody wielożyłowe mające od dwóch żył wzwyż. Cechuje je jednakowa moc: 300/300 V. Mają za to odmienne budowy, kolory i przekroje. W naszej hurtowni znajdziesz przewody ciepłoodporne okrągłe i płaskie.

Jakie są mieszkaniowe przewody ciepłoodporne?

Występujące w niniejszej kategorii przewody ciepłoodporne są giętkie, a jednocześnie trwałe. To sprawia, że idealnie sprawdzają się w połączeniach ruchomych, np. jako doprowadzenie energii do urządzeń przenośnych. Jeśli temperatura nie przekracza 90°C – w pomieszczeniu lub wewnątrz obwodu – będą działały z maksymalną wydajnością. Zabezpiecza je izolacja i powłoka z polwinitu.

Dlaczego warto kupić przewody ciepłoodporne w hurtowni Multikable.pl?

Hurtownia przewodów Multikable.pl ma w ofercie wyłącznie przewody i kable wysokiej jakości. Współpracujemy ze znanymi i zaufanymi producentami, np. Eltrim. Przewody ciepłoodporne i inne odznaczają się certyfikatem CE, który poświadcza zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej. Ponadto u nas nigdy nie kupujesz więcej, niż jest Ci potrzebne. Na życzenie klienta hurtownia kabli Multikable.pl przycina przewody na wskazaną długość. Upewnij się, że specyfikacja wybranego modelu odpowiada Twoim wymaganiom i złóż zamówienie.