Sterownicze przewody bezhalogenowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sterownicze przewody bezhalogenowe

Trafiłeś do kategorii, w której znajdują się wydajne i trwałe przewody sterownicze bezhalogenowe. Oferujemy je w czterech modelach: LiHCH 300V (są to kable ekranowe), LiHH 300VLiHXCH 500V (są to przewody ekranowe), LiHXH 500V. Służą do pracy w różnorodnych układach elektrycznych, w tym sterowania, sygnalizacji, pomiaru, kontroli. Bezhalogenowe przewody sterownicze umożliwiają transmisję danych za pośrednictwem sygnałów analogowych i cyfrowych, zwłaszcza w instalacjach elektroniki przemysłowej i automatyki.

Kiedy wybrać sterownicze kable bezhalogenowe?

Przewody bezhalogenowe – nie tylko przewody sterownicze! – wykorzystuje się w miejscach, w których zachodzi zwiększone ryzyko wystąpienia pożaru. Może to być zarówno pożar powstały w pomieszczeniu, ale mający źródło inne niż instalacja, jak biorący się właśnie z instalacji. Przewody bezhalogenowe w razie zajęcia się ogniem nie emitują toksycznych ani korozyjnych gazów, co czyni je bezpiecznymi dla życia i zdrowia ludzi. Nie tworzą substancji, które mogłyby spowodować poparzenia. Wydzielają minimum dymu.

Sterownicze przewody bezhalogenowe ekranowe i nieekranowe – dodatkowe zalety

Jeśli wybierzesz bezhalogenowe przewody ekranowe, dodatkowo ochronisz sygnał przed zewnętrznymi zakłóceniami elektromagnetycznymi. Natomiast wszystkie kable bezhalogenowe – nie tylko ekranowe – są lekkie i giętkie, łatwe do zamontowania. Warto też pamiętać, że poza bezpieczeństwem ludzi znajdujących się w budynku przewody bezhalogenowe podnoszą bezpieczeństwo i trwałość samej instalacji. Mogą być stosowane w trudnych warunkach termicznych.