Kable nieekranowane

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kable nieekranowane

W tej kategorii znajdziesz funkcjonalne i trwałe kable nieekranowe, czyli takie kable elektryczne, które wykorzystasz do tworzenia, naprawiania bądź modyfikowania instalacji energetycznych urządzeń związanych z kontrolą, bezpieczeństwem i sterowaniem. Występują w elektrowniach, rozdzielniach, sieciach miejscowych i szeroko pojętym przemyśle. Kable nieekranowe bardzo dobrze przewodzą energię elektryczną, zapobiegając przerwom czy wahaniom energii podczas pracy urządzenia. Bez względu na to, czy potrzebne Ci są kable elektryczne do połączeń stałych, czy też ruchomych, kable nieekranowe sprawdzą się doskonale.

Jak i gdzie układać kable nieekranowe?

Zastanawiasz się, gdzie układać kable nieekranowe, aby nie zaszkodzić ich funkcjonalności i nie doprowadzić do uszkodzenia? Wiele zależy od tego, czy kable nieekranowe mają stanowić element układu stałego, czy też ruchomego. Zgodnie z ogólnymi wytycznymi kable nieekranowe możesz układać bezpośrednio w ziemi, w przeznaczonych do tego kanałach kablowych bądź w konstrukcjach.

Kable nieekranowe a trwałość

Dzięki temu, że kable nieekranowe odznaczają się znaczącą giętkością i wytrzymałością mechaniczną, nie zaszkodzi im ułożenie pod kątem ani stałe zagięcie. Odznaczają się powłoką wykonaną z polwinitu. W zależności od typu kable nieekranowe mają odmienną liczbę żył, np. 7 lub 16. W hurtowni Multikable znajdziesz kable nieekranowe typów: kable YKSYkable YKSXSkable XKSXSkable YKSLYkable YKSLY-P. Wybierz właściwy rodzaj i zamów dokładnie taką długość, jaka jest Ci potrzebna.