Przewody nieekranowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż:
 • Kabel YKSLY-P 37x2x0,75mm2 0.6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  203.97  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Kabel YKSLY-P 33x2x2,5mm2 0.6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  454.50  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Kabel YKSLY-P 24x2x1,5mm2 0.6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  192.68  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Kabel YKSLY 8×0,5mm2 0.6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  23.70  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Kabel YKSLY 7×2,5mm2 300/500V /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  48.39  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Przewody sygnalizacyjne nieekranowe – zastosowanie

Przewody YKSY to kolejna oferowana przez nasz sklep grupa produktów, przeznaczonych do sprawnego i bezpiecznego wykorzystania sieci energoelektrycznej. Dedykowane różnego rodzaju energetycznym urządzeniom kontrolnym, sterowniczym i różnym systemom bezpieczeństwa przewody sygnalizacyjne nieekranowe, doskonale sprawdzą się podczas wszelkich zabiegów modernizacyjnych czy napraw. Przewody nieekranowe Mogą też z powodzeniem być wykorzystywane do przesyłania energii elektrycznej. Dzięki swojej wielostronnej naturze są powszechnie wykorzystywane w konstrukcji sieci energoelektronicznych.

Przewody sygnalizacyjne nieekranowe – kable sygnalizacyjne

Zwyczajowym oznaczeniem kabli sygnalizacyjnych jest symbol YKSY, co wskazuje na ich konstrukcję i pełnioną w sieci elektrycznej funkcję. W naszym sklepie dostępne są artykuły o różnej ilości żył, a co za tym idzie, także o różnym przekroju. Podstawę ich konstrukcji stanowi kabel miedziany. Charakterystyczna dla tego rodzaju przewodów podatność na zmianę kształtu giętka forma, pozwala na ich bezpieczne rozmieszczanie w różnych płaszczyznach, zgięciach. Przewody sygnalizacyjne można z powodzeniem układać bezpośrednio w ziemi lub przeznaczonych do tego celu specjalnych kanałach kablowych, czy różnego rodzaju innych konstrukcjach.

Przewody sygnalizacyjne nieekranowe – pewność przesyłu

Nieekranowe przewody sygnalizacyjne to doskonałe ścieżki przepływu prądu elektrycznego. Pozwalają one na zasilanie urządzeń zamontowanych na stałe, a także urządzeń przenośnych, zapewniając im stały dopływ energii bez narażania sprzętów na wahania czy nagłe skoki napięcia.

Przewody sygnalizacyjne nieekranowe – nasza oferta

Prezentowane w niniejszej kategorii nieekranowe przewody sygnalizacyjne to produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie ustanowione normy, stanowiące o ich bezpiecznym zastosowaniu. W naszej ofercie znajdują się przewody renomowanego rodzimego producenta, jakim jest firma Eltrim Kable. Nasz asortyment to przewody o różnej budowie, jednak każdy element wykonany został z materiałów najwyższej jakości.