Końcówki oczkowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Oczkowe końcówki kabli – bezpieczeństwo i trwałość instalacji

Choć kluczowym elementem instalacji elektrycznej są właściwie dobrane przewody elektryczne, swoistą kropkę nad „i” stanowią dopiero końcówki kabli. Odpowiadają za prawidłowość połączenia przekładającą się na funkcjonalność i wydajność instalacji. Zabezpieczają ją, dzięki czemu jest bezawaryjna.

W tej kategorii znajdziesz końcówki kabli oczkowe, które dobiera się przy uwzględnieniu napięcia, przekroju przewodu, wykonania, wielkości oczka/otworu śrubowego, ew. normy DIN.

Końcówki oczkowe – do jakich zastosowań?

Oferujemy różne końcówki kablowe. Ukazane tu końcówki oczkowe dzielą się na izolowane i nieizolowane, czyli gołe. Oba warianty służą do zaciskania na przewodach lub kablach wielodrutowych. Oba również wpływają na wzmożenie bezpieczeństwa i trwałości połączenia. Różni je przekrój. Końcówki oczkowe są dostępne w zbiorczych opakowaniach po 100 sztuk, idealnych podczas tworzenia sieci elektrycznej w nowo powstałej realizacji, np. domu, hotelu czy galerii handlowej. W hurtowni kabli Multikable.pl odznaczają się korzystnymi cenami.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych końcówkach oczkowych?

Dostępne w naszym asortymencie końcówki kablowe oczkowe są produkowane przez znaną markę EM Group. Dzięki temu masz gwarancję długowieczności wykonywanych instalacji, a stałe połączenia odpowiadają swojej nazwie – są prawdziwie stałe. Pamiętaj jednak, że końcówki oczkowe i inne spełniają swoje zadanie dopiero po właściwym i dokładnym zaprasowaniu. Matryce zaciskowe muszą się zejść. By wykonać prace szybko i skutecznie, zajrzyj do naszego działu ze sprzętem i narzędziami.