Końcówki rurowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Obejrzyj końcówki rurowe – trwałe końcówki kablowe

Jeżeli masz do wykonania stałą instalację elektryczną w powstającym właśnie budynku bądź realizacji wykonywanej na zewnątrz, potrzebne Ci będą nie tylko przewody energetyczne i elektryczne, lecz również właściwe końcówki kablowe. Dobiera się je do kabli z uwagi na napięcie, przekrój przewodu, wykonanie, wielkość oczka/otworu śrubowego, czasem także normę DIN.

W niniejszej kategorii obejrzysz końcówki rurowe izolowane i końcówki rurowe nieizolowane. Oba rodzaje służą do zakańczania żył kabli i przewodów wielodrutowych. By przeprowadzić prace szybko, sprawnie i z trwałym efektem, wykorzystaj sprzęty i narzędzia dostępne w hurtowni kabli Multikable.pl.

Końcówki rurowe izolowane i nieizolowane – dane

Zarówno końcówki rurowe izolowane, jak i ich odpowiedniki nieizolowane montuje się na przewodach i kablach wielodrutowych poprzez zaciskanie. Jakość pojedynczych połączeń przekłada się na bezpieczeństwo i trwałość całych instalacji elektrycznych. Końcówki rurowe są zróżnicowane z uwagi na przekrój, a także wspomnianą już obecność izolacji bądź jej brak.

Kupuj końcówki kablowe, w tym końcówki rurowe, w hurtowni przewodów Multikable.pl

Nie przepłacaj na zakupie elementów niezbędnych do wykonania instalacji elektrycznej – czy to prostej, czy zaawansowanej. Zamawiaj w hurtowni kabli Multikable.pl. Oferujemy korzystne ceny, a przy dużych zamówieniach udzielamy rabatów (zapytaj o taki rabat przy składaniu zamówienia). Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi producentami, którzy oferują sprzęt wysokiej jakości. Końcówki rurowe, podobnie jak inne końcówki kablowe, pochodzą od marki EM Group. Są pakowane po 100 sztuk.