Końcówki tulejkowe

Końcówki tulejkowe w hurtowni kabli Multikable.pl

W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz końcówki kablowe zróżnicowane z uwagi na przewody, do których się je stosuje. By wybrać właściwe, należy wziąć pod uwagę m.in. napięcie, przekrój przewodu, wykonanie, wielkość oczka/otworu śrubowego, normę DIN. W tej kategorii znajdziesz końcówki tulejkowe, do których należą końcówki tulejkowe izolowanekońcówki podwójne tulejkowe izolowanekońcówki tulejkowe nieizolowane. Możesz też zamówić zestaw tulejek izolowanych, by zyskać akcesoria do kabli o zróżnicowanych parametrach.

Do czego wykorzystuje się końcówki kablowe tulejkowe?

Końcówki tulejkowe – podobnie jak inne końcówki kablowe – wykorzystuje się do zakańczania żył kabli i przewodów elektrycznych. Korzystnie wpływają na bezpieczeństwo i trwałość połączeń w instalacji elektrycznej w budynkach i poza nimi. Końcówki tulejkowe różnią się przekrojem i długością. Oferujemy małe warianty (np. 4×10), ale i duże (np. 95×25). Podczas gdy same końcówki tulejkowe wykonane są z miedzi, ich izolacja jest polipropylenowa.

Dlaczego warto zamówić końcówki tulejkowe w hurtowni kabli Multikable.pl?

Tylko wykorzystując końcówki kabli wysokiej jakości, tworzysz instalacje stałe i o niskiej awaryjności. By zacisnąć je na przewodach lub kablach, wykorzystaj dostępne w naszym asortymencie narzędzia – zajrzyj do poświęconej im kategorii. W zależności od czekającej Cię pracy zamów końcówki tulejkowe w opakowaniach liczących np. 25, 100 albo 200 sztuk. Są to elementy wysokiej jakości, produkowane przez znaną markę EM Group. Jeśli składasz zamówienie hurtowe, koniecznie zapytaj nas o atrakcyjny rabat!