Końcówki widełkowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Końcówki widełkowe w hurtowni kabli Multikable.pl

Jeśli miałeś okazję przeglądać asortyment naszej strony, na pewno zauważyłeś, że oferujemy szeroką gamę produktów związanych z tworzeniem instalacji elektrycznych. Są to nie tylko kable i przewody energetyczne i elektryczne, lecz również końcówki kablowe – swoista kropka nad „i” w realizacji. W niniejszej kategorii znajdziesz końcówki widełkowe służące do montażu poprzez zaciskanie kabli i przewodów wielodrutowych. Dzielą się na końcówki widełkowe izolowane i końcówki widełkowe nieizolowane.

Jak wybrać odpowiednie końcówki widełkowe izolowane i nieizolowane?

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa i trwałości wykonywanych połączeń kablowych, a co za tym idzie całych instalacji elektrycznych, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dobierz końcówki kablowe (widełkowe i inne) do przewodów, kierując się napięciem, przekrojem przewodu, wykonaniem, wielkością oczka/otworu śrubowego, opcjonalnie normą DIN. Zakańczaj żyły kabli i przewodów, wykorzystując końcówki widełkowe i narzędzia dostępne na naszej stronie.

Zamów końcówki widełkowe właśnie u nas

Przejrzyj końcówki widełkowe izolowane i nieizolowane, by dobrać odpowiednie modele. Zwróć uwagę na zróżnicowany przekrój, za pośrednictwem którego dopasujesz je do żył przewodów. Zauważ też, że oferujemy jedynie produkty znanych i sprawdzonych marek. Końcówki widełkowe i inne końcówki kablowe dostarcza nam marka EM Group. Oferujemy je w opakowaniach po 100 sztuk, dzięki czemu mają atrakcyjniejszą cenę względem odpowiedników sprzedawanych detalicznie. Jeśli składasz duże zamówienie, zapytaj nas o rabat.