Obudowy instalacyjne do fotowoltaiki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż:
 • Wypełniacz

  Skrzynka rozdz.natynkowa 12 mod. IP 65 d.przy

  Czas wysyłki: 48h
  240.17  z VAT
  szt
 • Wypełniacz

  Skrzynka rozdz.natynkowa 8 mod. IP 65 d.przyd

  Czas wysyłki: 48h
  140.59  z VAT
  szt
 • Wypełniacz

  Skrzynka rozdz.natynkowa 5 mod. IP 65 d.przyd

  Czas wysyłki: 48h
  99.61  z VAT
  szt
 • Wypełniacz

  Skrzynka rozdz.natynkowa 24 mod. IP 65 d.przy

  Czas wysyłki: 48h
  480.34  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Obudowa instalacyjna do fotowoltaiki

Każda instalacja, z której korzystamy na co dzień, musi zostać w odpowiedni sposób zamontowana. Nie chodzi tu tylko o solidne przymocowanie jej poszczególnych elementów, ale również o zastosowanie w jej obrębię odpowiednich zabezpieczeń. Jest to niezmiernie ważne przede wszystkim w przypadku takich instalacji jak siec elektryczna. Pozbawienie jej właściwych zabezpieczeń wiązać się może z tragicznymi skutkami. Dotyczy to nie tylko tradycyjnych instalacji elektrycznych, ale i tych cieszących się ogromną w ostatnich latach popularnością systemów fotowoltaicznych. Aby zapewnić bezpieczeństwo korzystania z tego rodzaju sieci, należy bezwzględnie zaopatrzyć nowy system elektryczny w element, jakim jest obudowa instalacyjna do fotowoltaiki.
Obudowa instalacyjna do fotowoltaiki – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jak przy każdym innym montażu, także w przypadku systemów paneli PV należy trzymać się specjalnie określonych wytycznych, które mają na celu zapewnić instalacji jak najdłuższą żywotność oraz pełne bezpieczeństwo dla użytkujących ją osób. Szereg specjalistycznych zabezpieczeń to gwarancja bezawaryjnego eksploatowania każdej słonecznej elektrowni. Istotnym elementem całego systemu jest obudowa instalacyjna do fotowoltaki, której właściwe dopasowanie do indywidualnego systemu, zaowocuje pełną satysfakcją każdego, kto z niej skorzysta.
Obudowa instalacyjna do fotowoltaiki – rozwiązanie uniwersalne

Oferowane w niniejszej kategorii obudowy natynkowe przeznaczone dla systemów fotowoltaicznych można instalować jako osobne elementy lub jako element dobudowany do istniejącej już rozdzielni elektrycznej starszego typu. Nie ma tu konieczności demontażu istniejącej już instalacji. Co więcej, dostępne są obudowy zarówno dla obsługi stałego, jak i zmiennego napięcia prądu. Obie wersje można ze sobą połączyć lub też wybrać odrębną obudowę dla każdej sieci. Rozwiązanie, które finalnie zastosujemy, zależy tak naprawdę od wizji projektanta i, oczywiście, możliwości, jakie daje nam miejsce docelowego wykonania.
Obudowa instalacyjna do fotowoltaiki

Właściwie dopasowana do instalacji obudowa dedykowana systemowi fotowoltaicznemu to gwarancja bezpiecznego korzystania z sieci przez długie lata. Odpowiednia jej wielkość zapewni przejrzystość w obrębie poprowadzonych podłączeń, a tym samym pozwoli na szybką reakcję specjalistów w przypadku ewentualnej awarii.