Nasza hurtownia kabli sprzedaje nie tylko przewody, lecz również potrzebne do ich montażu, naprawy oraz demontażu narzędzia. W asortymencie Multikabli znajdziesz funkcjonalne praski i narzędzia ręczne. Szeroki wachlarz produktów obejmuje te same narzędzia w różnorodnych rozmiarach, byś mógł je jak najlepiej dopasować do rodzaju wykonywanych prac. Doskonały przykład to praska do tulejek izolowanych, wykorzystywana do zaciskania tulejek. Mamy ją w rozmiarach takich jak 6-16, 10-35, 6-35 i innych. Stawiamy na jakość, dzięki czemu nasza hurtownia z kablami sprzedaje jedynie narzędzia trwałe i odporne na uszkodzenia. Raz kupione posłużą Ci na wiele lat.

Funkcjonalne praski – praska do tulejek izolowanych i inne

Hurtowania przewodów Multikable oferuje klientom pojedyncze narzędzia, ale także gotowe zestawy. Jeśli nie chcesz kompletować wyposażenia warsztatu osobno, zdecyduj się na pełny zestaw prasek i matryc. Zawiera on sprzęt do zaciskania końcówek izolowanych, nieizolowanych i konektorowych. Jeżeli jednak wolisz kupować narzędzia osobno lub chcesz dokupić pojedyncze narzędzie, zobacz nasze praski mechaniczne do końcówek nieizolowanych, praski do tulejek izolowanych, bezmatrycowe praski zaciskowa do tulejek, praski do końcówek konektorowych. Dopasuj je wielkością do prac, które planujesz wykonywać.

Hurtownia kabli Multikable sprzedaje też narzędzia ręczne

Przejrzyj naszą ofertę uważnie, jeśli interesują Cię narzędzia ręczne niezbędne do szybkiego, poprawnego i bezpiecznego wykonywania prac instalacyjnych. Wkrętak izolowany płaski, zróżnicowany z uwagi na rozmiary, służy do pracy pod napięciem poniżej 1000 V. Wkrętak izolowany krzyżowy wykorzystasz zarówno w warsztacie, jak i w domu. Szczypce uniwersalne izolowane także są niezastąpionym narzędziem w pracowni. Wykorzystaj szczypce izolowane boczne, by szybko przeciąć stare kable i usunąć nieużywaną instalację.

Filter