Przewody przemysłowe

Przewody przemysłowe to wyjątkowe, profesjonalne przewody elektryczne, które przysłużą się m.in. przy konstruowaniu bądź naprawianiu przenośnego sprzętu uziemiającego i zwierającego. W zależności od wariantu kable przemysłowe mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach: w granicach temperatur od -5°C do 55°C. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź, jakie przewody przemysłowe przygotowaliśmy dla wymagających klientów.

Na jakie rodzaje dzielą się kable przemysłowe?

Aby wykonać trwałą i wydajną instalację, musisz wykorzystać właściwe przewody przemysłowe. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie różne ich rodzaje. Zobacz przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego, przewody gumowe (w tym przewody gumowe ciepłoodporne) oraz przewody samochodowe. A to dopiero początek podziału! Każdy z tych rodzajów ma jeszcze podrodzaje. Zapoznaj się ze specyfiką produktów, by upewnić się, że zamawiasz odpowiednie kable przemysłowe.

Do czego wykorzystuje się przewody przemysłowe? – przykłady

Przewody do sprzętu uziemiającego i zwierającego to niezwykle trwałe modele wewnętrzne i zewnętrzne. Ich przeznaczenie zdradza nazwa: służą do wykonywania instalacji uziemiających. Kable gumowe są świetne do urządzeń przemysłowych i rolniczych, narzędzi elektrycznych (piły tarczowej, wiertarki), instalacji grzejnych czy maszyn na placach budowy. Przewody gumowe ciepłoodporne sprawdzą się jako narzędzie w gospodarstwach rolnych i stoczniach, a nawet w chłodniach. Kable samochodowe są wykorzystywane do instalacji elektrycznych niskiego napięcia w autach.

Filter