Przewody mieszkaniowe

Przewody mieszkaniowe to takie kable elektryczne, które znajdują się w Twoim domu – w różnorodnych pomieszczeniach. Są potrzebne m.in. w kuchni, łazience oraz pralni. Ponadto kable mieszkaniowe stosuje się w tzw. lekkich warunkach pracy, niewymagających urządzeniach przenośnych, zabudowaniach meblowych i dekoracyjnych. Wybrane przewody mieszkaniowe zostały dostosowane do trudnych warunków. Dzięki temu nie musisz się przejmować wilgocią czy wręcz mokrością pomieszczenia, w którym chcesz ich użyć.

Jakie kable mieszkaniowe oferuje hurtownia przewodów Multikable?

W naszym sklepie internetowym przewody mieszkaniowe podzieliliśmy na rodzaje, dzięki czemu możesz znaleźć model najlepiej pasujący do instalacji, którą zamierzasz wykonać. Przewody gumowe są doskonałe do zasilania odbiorników ruchomych i przenośnych w pomieszczeniach. Poza domem wykorzystasz je np. w biurze. Sprawdzą się też jako przewody przyłączeniowe do sprzętu ogrodowego. Przewody ciepłoodporne, jak sama nazwa wskazuje, mają podwyższoną odporność na wysokie temperatury. Nie uszkodzą się, póki temperatura pomieszczenia nie przekroczy 90°C. Przewody H03VV-F 300V to modele właściwe do przyłączania odbiorników jednofazowych przy małym obciążeniu mechanicznym. I w końcu przewody H03VVH2-F 300V płaskie (OMYp) przysłużą się do podobnych zadań co poprzednie modele, i to zarówno warunkach suchych, jak i wilgotnych.

Dlaczego warto zamówić przewody mieszkaniowe w hurtowni Multikable?

To, co sprawia, że warto robić zakupy właśnie u nas, to fakt, że hurtownia z kablami Multikable oferuje jednocześnie różnorodność produktów i korzystne ceny. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami, by oferować naszym klientom wyłącznie sprzęt wysokiej jakości (w tym kable mieszkaniowe). Przewody elektryczne mamy w odmiennych rozmiarach, kolorach i wersjach. Potrzebne Ci kable na zewnątrz czy do wewnątrz? Odporne na temperatury czy nie? Wszystkie je znajdziesz właśnie u nas!

Filter