Przewody sterownicze

Dostępne w tej kategorii trwałe i wydajne przewody sterownicze służą do sterowania sygnalizacją, ale nie tylko. Wykorzystuje się je również w technice pomiarowej i różnorodnych aplikacjach przemysłowych. Przewody sterownicze doskonale sprawdzają się w automatyce, instalacjach przemysłowych, elektronicznych. Zapewniają trwałość i wysoką jakość konstrukcji. Co istotne, przewody sterownicze znajdują zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach suchych i wilgotnych wewnątrz budynków.

Jakie przewody sterownicze oferuje hurtownia z kablami Multikable?

Przejrzyj nasz asortyment, by znaleźć i zakupić najlepsze, profesjonalne kable sterownicze. Znajdziesz wśród nich wysokiej jakości przewody ekranowane (w tym przewody ekranowane do falowników), przewody nieekranowane oraz przewody bezhalogenowe. Zwróć uwagę na ich przeznaczenie. Przykładowo przewody sterownicze wykorzystasz do tworzenia układów elektroniki przemysłowej czy automatyki. Zasilisz nimi niewielkie odbiorniki – do dopuszczalnych obciążalności przewodu. Sprawdzą się wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych. Z kolei w warunkach wilgotnych świetne będą przewody ekranowane do falowników.

Kable sterownicze i ich rodzaje

Przewody elektryczne dostępne w naszym sklepie internetowym często dzielą się na podrodzaje. Kable sterownicze nie stanowią pod tym względem wyjątku. Przewody ekranowe to modele: LiYCY 0,6/1kV, LiYCY 300V, LiYCY 500V, LiYCY-P 500, LiYCY-P 300V. Przewody ekranowane do falowników dzielą się na modele: 2YSLCY-J 0,6/1kV, 2YSLCYK-J 0,6/1kV. Przewody nieekranowane znajdziesz w modelach: LiYY 300V, LiYY 500V, YStY 500V, OLFLEX CLASSIC. I wreszcie ostatnie są przewody bezhalogenowe, które występują jako: LiHCH 300V, LiHH 300V, LiHXCH 500V, LiHXH 500V. Czy znalazłeś wśród nazw modele, których poszukujesz? Jeżeli tak, zamów je w korzystnych cenach właśnie u nas!

Filter