Kable sygnalizacyjne

Kable sygnalizacyjne to przewody, które zazwyczaj oznacza się symbolem YKSY. Mają od 7 do nawet 24 żył o przekroju wahającym się pomiędzy 1 a 2,5 mm. Kable sygnalizacyjne wyróżniają się budową opartą o kabel miedziany. Ich prawidłową pracę gwarantuje ułożenie w kanale, ziemi lub konstrukcji betonowej. Sprawdź, jakie kable sygnalizacyjne przygotowała dla Ciebie hurtowania przewodów Multikable!

Kable sygnalizacyjne, które znajdziesz w sklepie: kable nieekranowe, kable ekranowe, kable niepalne i inne

Bogata oferta naszego sklepu internetowego obejmuje kable sygnalizacyjne takie jak: kable ekranowe ropoodporne i zwykłe, kable nieekranowe niepalne i klasyczne, kable niepalne, kable wzmocnione, kable opancerzone i kable iskrobezpieczne. Przeczytaj specyfikację każdego z nich, by wybrać ten właściwy.

Kable sygnalizacyjne i ich zastosowanie

Przykładowo kable nieekranowe YKSY używane są do energetycznych urządzeń kontrolnych, bezpieczeństwa i sterowniczych. Przydają się również do przesyłania energii elektrycznej. Kabel YKSYekw to kabel ekranowy, który również sprawdza się przy urządzeniach kontrolnych, zabezpieczających i sterowniczych. Służy do układania na stałe oraz wykonywania połączeń ruchomych. Kable wzmocnione odznaczają się dużą giętkością i wytrzymałością mechaniczną. Z tego powodu często są instalowane bezpośrednio w ziemi. Z kolei kable niepalne wykorzystasz w instalacjach, w których zachodzi ryzyko wystąpienia awarii lub które są poddawane wysokim temperaturom.

Obejrzyj wszystkie kable sygnalizacyjne: ekranowe i nieekranowe, tradycyjne i wzmocnione. Wykonuj wyłącznie takie instalacje, które przetrwają lata!

Filter