Kable wzmocnione

Kolejne kable sygnalizacyjne, które znajdziesz w ofercie hurtowni Multikable, to kable wzmocnione. Występują w kilku typach zróżnicowanych budową. Przygotowaliśmy kable wzmacniane YvKSLY, YvKSLYekw (są to kable ekranowe), YvKSLYekwo (to także są kable miedziane ekranowane), YvKSLYekw-P (kolejne przewody ekranowe) oraz YvKSLY-O (to z kolei są kable ropoodporne). Wszystkie wykonano z miedzianych żył otoczonych wzmocnioną izolacją polwinitową.

W jakich miejscach stosuje się kable wzmacniane?

Kable wzmocnione, podobnie jak inne kable sygnalizacyjne, stosuje się w energetycznych systemach automatyki i sterowania. Świetnie nadają się do zasilania energią elektryczną rozmaitych urządzeń. Wyróżnia je to, że mogą być wykorzystywane zarówno w połączeniach stałych, jak i ruchomych. Kable wzmacniane gwarantują stabilny przepływ prądu. Mogą być stosowane na zewnątrz budynków i umieszczane bezpośrednio w ziemi. Z kolei wewnątrz budynków kable wzmocnione sprawdzą się nawet w urządzeniach i powierzchniach narażonych na obciążenia (mają wysoką wytrzymałość mechaniczną). Wzmacniane kable ropoodporne są dodatkowo odporne na oleje, smary i substancje ropopochodne.

Jak zakupić właściwe kable wzmocnione w hurtowni Multikable?

Jeśli nie do końca wiesz, które kable wzmacniane odpowiadają Twoim potrzebom, wejdź w specyfikacje produktów. Znajdziesz tam liczbę żył i średnicę obwodu, jaką mają konkretne kable wzmocnione. Umieściliśmy też informacje o napięciu znamionowym. Zapewne nie będą Ci potrzebne kable wzmacniane o pełnej długości, dlatego wybierz długość, na jaką mamy je przyciąć. Czekamy na Twoje zamówienie!

Filter