Lampki sygnalizacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż:
 • Lampka sygnalizacyjna 3, EX9PD3E 230/400V AC/DC

  Czas wysyłki: 7dni
  56.09  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • Noark lampka sygnalizacyjna, 230V AC/DC, 1 niebieska LED

  Czas wysyłki: 7dni
  28.97  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki

Każdy dziś korzysta z sieci elektrycznej, Czy to w domu, czy w pracy elektryczność otacza nas z każdej strony. Niezależnie od tego, czy wytwarzana jest ona zużyciem tradycyjnej już metody, czy z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, dbałość o jej bezpieczeństwo powinna zawsze stanowić priorytet zarówno dla użytkownika, jej producenta oraz wykonawcy. Istotnym elementem tego typu instalacji są kontrolki, które w razie wykrycia nieprawidłowości w całym układzie, komunikują ten fakt. W tej kategorii znajdą Państwo właśnie takie kontrolne sygnalizatory, między innymi tak popularne dziś lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki.

Lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki

Lampki kontrolne do fotowoltaiki służą do informowania użytkowników danej sieci o obecności napięcia w konkretnym obwodzie elektrycznym. Pozwala to na stałą kontrolę przepływu energii elektrycznej i ewentualne wykrycie zaistniałych w układzie nieprawidłowości. Lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki mogą służyć również jako sygnalizacja alarmowa. W razie wykrycia niepożądanego napięcia w obwodzie lub jego braku kontrolka o ustalonym kolorze zapala się.

Lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki – bezpieczeństwo dla każdego obiektu

Niezależnie od tego, gdzie zamontujemy instalację fotowoltaiczną, dbałość o jej sprawne funkcjonowanie jest niezmiernie ważnym zadaniem. Regularne przeglądy i serwis urządzeń to podstawa dla wydajnego i bezawaryjnego działania całej sieci elektrycznej. W związku z tym, jeśli tylko zdarzy się nam zauważyć, że lampki sygnalizacyjne do fotowaltaiki obwieszczają problem, niezwłocznie należy wezwać odpowiednich specjalistów.

Lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki – wszystko pod kontrolą

Urzędzenia, jakimi są lampki sygnalizacyjne do fotowoltaiki, odznaczają się bardzo małym poborem mocy. Dzięki temu nie są ani obciążające dla portfela inwestora, ani też nie wywierają znaczącego wpływu na obciążenie całej sieci. Solidna konstrukcja i duża żywotność to również gwarancja użytkowania tych akcesoriów przez długi czas, bez konieczności ich wymiany.