Energetyczne kable bezhalogenowe i przewody

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż:
  • Przewód H07Z-K 150mm2 450/750V czarny /bębnowy w [m]/

    Czas wysyłki: 48h
    378.29  z VAT
    Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Energetyczne kable bezhalogenowe – zastosowanie

Energetyczne przewody bezhalogenowe stosowane są w miejscach występowania dużej koncentracji ludzi oraz tam, gdzie istnieją zaostrzone wymagania przeciwpożarowe. Cechują się niską emisją dymów i gazów korozyjnych podczas spalania, dzięki czemu sprawdzają się w elektrowniach, szpitalach, szkołach, bankach, hotelach, centrach handlowych, a także na stacjach transformatorowych, lotniskach, kolejach. Energetyczne kable bezhalogenowe to kable zasilające i sygnalizacyjne, więc do właśnie takich zadań je wykorzystasz.

Jakimi cechami odznaczają się energetyczne przewody bezhalogenowe H2XH?

Kable bezhalogenowe H2XH charakteryzują się niską emisją dymu, m.in. dzięki pokrywającej je izolacji z usieciowanego polietylenu i powłoce z termoplastycznego tworzywa bezhalogenowego. Ponadto przewody bezhalogenowe są wypełnione specjalną uniepalnioną mieszanką. Warto też zwrócić uwagę na ich budowę. Kable bezhalogenowe mają żyły z drutów miedzianych miękkich, skręcanych wielodrutowo. Są zagęszczane lub nie i wielodrutowo sektorowe. Zanim złożysz zamówienie, przeczytaj specyfikację wybranego produktu.

Kupuj kable bezhalogenowe w atrakcyjnej cenie w hurtowni kabli Multikable.pl

Dostępne w naszym asortymencie kable N2XH-O wielodrutowe okrągłe zagęszczone RMC odznaczają się stałym napięciem znamionowym 0,6/1 kV i zróżnicowanym przekrojem. Zostały nawinięte na bęben, jednak nie musisz kupować go w całości – na Twoje życzenie przytniemy kable bezhalogenowe na określoną długość, byś nie przepłacił. W przypadku dużego zamówienia skontaktuj się z nami i zapytaj o rabat.