Przewody 750V

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Poznaj nasze przewody kolejowe 750 V

Hurtownia kabli Multikable prezentuje mocne, trwałe i długoletnie przewody kolejowe w czterech wariantach. Mają zróżnicowany przekrój, ale wspólne napięcie znamionowe wynoszące 750 V. Nadają się do układania w taborze kolejowym (dokładniej: w instalacji elektrycznej w szynowym taborze kolejowym). Co istotne, można je układać na stałe. W zależności od wariantu mogą znaleźć się w miejscach, w których występuje duże ryzyko, że przewody 750 V wejdą w kontakt ze smarami, olejami i podobnymi substancjami.

Jakie przewody kolejowe 750 V znajdziesz w hurtowni kabli Multikable?

Oferujemy kable kolejowe 750 V w czterech modelach: DY-K 750VDY-Ko 750VLgY-K 750V i LgY-Ko 750V. Pierwszy można określić podstawowym, gdyż został zabezpieczony jedynie izolacją polwinitową. Przewody kolejowe LgY-K 750V i LgY-Ko 750V zostały wykonane z żył giętkich. Z kolei DY-Ko 750V i LgY-Ko 750V są odporne na działanie olejów, smarów i podobnych substancji. Wszystko dzięki temu, że pokrywa je polwinit olejoodporny. Obejrzyj dostępne w naszym sklepie modele, aby dobrać właściwy przekrój przewodu do instalacji.

Wysokiej jakości kolejowe przewody 750 V

Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, produkowane w zgodzie z wytycznymi Unii Europejskiej (mają certyfikat CE), a co za tym idzie trwałe i bezpieczne. Mamy przewody kolejowe 750 V i inne od sprawdzonych producentów, np. marki Eltrim. Na życzenie klienta odcinamy z bębna dokładnie tyle kabla, ile potrzebuje. Jeśli zamawiasz więcej niż 100 mb, przycinanie otrzymujesz nieodpłatnie. Zostań naszym klientem!