Kable i przewody kolejowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewody kolejowe

Hurtownia z kablami Multikable ma w ofercie różnorodne kable elektryczne, w tym niezwykle trwałe i wytrzymałe przewody kolejowe do zastosowań profesjonalnych. Takie kable kolejowe wykorzystuje się w instalacjach wykonywanych m.in. w kolejowym taborze, autobusach, tramwajach. Są idealne do zastosowań przemysłowych. Ponieważ przewody kolejowe wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne, doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba niezawodnej instalacji w niekorzystnych warunkach.

Jakie kable kolejowe oferuje hurtownia przewodów Multikable?

W naszym asortymencie znajdziesz produkty najwyższej jakości w niskich cenach. Oferujemy Ci m.in. linki miedzianeprzewody 750Vprzewody 1500Vprzewody 3kVprzewody bezhalogenowe. Wszystkie je znajdziesz w zróżnicowanych rozmiarach, a czasem również kolorach. Linki miedziane wykorzystasz do tworzenia elektroenergetycznych linii napowietrznych. Przewody 750V posłużą Ci do instalacji w taborze kolejowym. Co istotne, są odporne na niekorzystne warunki pogodowe i smar. Podobne zastosowanie mają przewody 1500V oraz przewody 3kV. Do układania instalacji elektrycznych w szynowym taborze kolejowym sprawdzą się też przewody bezhalogenowe.

Na jakie rodzaje dzielą się kable kolejowe?

Wybrane kable kolejowe dzielą się dodatkowo na podrodzaje. Przykładowo przewody 750V to: przewody DY-K 750Vprzewody DY-Ko 750Vprzewody LgY-K 750V i przewody LgY-Ko 750V. Podobnie dzielą się przewody 1500V. Z kolei przewody 3kV to trwałe i wydajne przewody YLgY-K 3kV. I ostatnie już przewody bezhalogenowe dzielimy na: przewody LgN-K 0,6/1kVprzewody NLgN-K 3kVprzewody NLggN-K 3kV. Obejrzyj je w naszym sklepie internetowym i zamów w korzystnej cenie!