Kable i przewody samochodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż:
 • YKY 3x70RMC 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  225.14  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • YKY 3x35RMC 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  117.60  z VAT
  Zapytaj o ofertę
 • YKY 2x6RE 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

  Czas wysyłki: 48h
  15.90  z VAT
  Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Zamów w hurtowni kabli Multikable.pl przewody samochodowe

Występujące w naszym sklepie internetowym przewody samochodowe to przewody przemysłowe przeznaczone do instalacji elektrycznych o niskim napięciu, stosowane w pojazdach mechanicznych (przede wszystkim samochodach). Przewody samochodowe dostępne tu to trwałe i giętkie przewody wielożyłowe z izolacją, zabezpieczone oponą polwinitową. Kable samochodowe występują w dwóch wariantach pod względem materiału wykonania izolacji: PVC i z polietylenu usieciowanego. Te dostępne u nas mają napięcie 24 V. Model nosi numer: YLY-S 7x1mm2 24V.

Do czego wykorzystasz przewody samochodowe?

Współczesne samochody to dużo więcej niż pojazdy służące do pokonywania znacznych odległości. Akumulator zasila różnorodne elementy wyposażenia i udogodnienia, m.in. lampy zewnętrzne i oświetlenie wewnątrz, klimatyzator, radio. By doprowadzić do nich energię, potrzebne Ci będą przewody samochodowe. Budową przypominają linki skręcone z cienkich drutów. W zależności od dopuszczalnej gęstości prądu wykorzystasz przewody samochodowe o zróżnicowanym przekroju. Przydadzą Ci się także konektory i bezpieczniki.

Dlaczego warto wybrać nasze przewody samochodowe?

Udostępniamy klientom przewody samochodowe o zróżnicowanych parametrach, m.in. liczbie żył, przekroju, masie. Oznaczenie żył jest kolorowe. Nasze przewody samochodowe to produkty znanych i sprawdzonych producentów, np. Eltrim. Wszystkie odznaczają się atestami bezpieczeństwa i certyfikatem zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej – CE. To sprawia, że wykonywane za ich pomocą instalacje są trwałe i wydajne, a do tego bezpieczne. Wysokiej jakości przewody samochodowe nie doprowadzą do awarii w Twoim samochodzie.