Kable aluminiowe opancerzone

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż:
  • Kabel YAKYFty 4x16RE 0,6/1kV /bębnowy w [m]/

    Czas wysyłki: 48h
    19.91  z VAT
    Zapytaj o ofertę
Pokaż:

Kiedy sprawdzą się energetyczne kable aluminiowe opancerzone?

Jeśli zamierzasz wykonać instalację służącą do przesyłania energii elektrycznej, na przykład w linii elektroenergetycznej poprowadzonej w powietrzu, ale również wewnątrz budynków, kable aluminiowe opancerzone sprawdzą się doskonale. Można je również układać w kanałach kablowych i bezpośrednio w ziemi – tam, gdzie zachodzi ryzyko dużych obciążeń mechanicznych.

Gdzie sprawdzą się aluminiowe kable opancerzone?

Otóż kable aluminiowe opancerzone sprawdzą się doskonale tam, gdzie bezawaryjność dostaw prądu jest kluczowa. Do takich miejsc należą m.in. zakłady przemysłowe, sieci zasilające, elektrownie. Używane w nich kable aluminiowe opancerzone dzielą się na YAKYFtyYAKXSFty YAKYFtyn. Zgodnie z nazwą ich żyły są aluminiowe, izolacja zaś polwinitowa. W zależności od wariantu kable mogą mieć żyłę powrotną miedzianą nałożoną na polwinitową powłokę. Całość wykańcza opancerzenie taśmami stalowymi i wytłoczona na pancerz polwinitowa osłona zabezpieczająca.

Kable aluminiowe opancerzone warto kupować w hurtowni przewodów Multikable.pl

Oferujemy kable opancerzone aluminiowe o zróżnicowanych parametrach, m.in. odmiennej mocy i przekroju. Kable aluminiowe opancerzone mają zbrojenie w postaci taśmy stalowej (YAKYFty) lub okrągłych drutów stalowych (YAKYfoy) oraz szczególne wykonanie: zbrojenie drutami płaskimi (YAKYFpy). W hurtowni kabli Multikable.pl kupisz je w dokładnie takiej długości, jaka jest Ci potrzebna, i to w konkurencyjnej cenie. Skontaktuj się z nami!