Końcówki konektorowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Końcówki konektorowe – jakie to końcówki kablowe?

Wśród różnych rodzajów końcówek kabli należy wyróżnić m.in. końcówki konektorowe. To właśnie je znajdziesz w niniejszej kategorii. Dzielą się na końcówki konektorowe izolowane i końcówki konektorowe nieizolowane. Oba rodzaje stosuje się do zakańczania żył przewodów i kabli. Odpowiadają za bezpieczeństwo i trwałość połączeń kablowych, a co za tym idzie całych instalacji. Rozmiary końcówek kablowych dobiera się z uwagi na napięcie, przekrój przewodu, wykonanie, wielkość oczka/otworu śrubowego, a czasem również normę DIN.

Jakie cechy mają końcówki konektorowe w hurtowni kabli Multikable.pl?

Końcówki kablowe konektorowe przeznaczone są do montażu poprzez zaciskanie kabli i przewodów wielodrutowych. Końcówki konektorowe izolowane przybierają formę nasuwki, końcówki konektorowe nieizolowane zaś mają nasuwkę gołą. Zostały zróżnicowane podług przekroju i wtyku. W hurtowni kabli Multikable.pl zamówisz je w dużej ilości, idealnej do przeprowadzenia montażu instalacji elektrycznej w nowo powstałym budynku bądź realizacji na świeżym powietrzu. W zestawach znajduje się 100 końcówek konektorowych.

Dlaczego warto zamawiać w hurtowni przewodów Multikable.pl?

Ponieważ dbamy o wysoką jakość sprzedawanych produktów, współpracujemy wyłącznie ze znanymi i sprawdzonymi markami. Końcówki konektrowe izolowane i nieizolowane produkuje EM Group. Wybierając je, otrzymujesz gwarancję instalacji trwałej, wieloletniej. Zakupy w hurtowni kabli Multikable.pl to również oszczędność pieniędzy. Oferujemy konkurencyjne ceny. Ale to nie wszystko! Jeśli zamawiasz przewody elektryczne i końcówki kablowe w dużej ilości, zapytaj nas o rabat.