Wyprzedaż

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

 

 

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne obniżki cen. Promocja obejmuje takie produkty, jak przewody instalacyjne i kable elektryczne. Każdy klient znajdzie tu dokładnie to, czego potrzebuje. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i wilgotnych doskonale sprawdzą się przewody przeznaczone do montażu nad i pod tynkiem. Nie wymagają dodatkowych osłon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Natomiast akcesoria o izolacji i powłoce polwinitowej nadają się do systemów domowych i przemysłowych. Uniwersalność to jedna z największych ich zalet. Mogą być stosowane w pomieszczeniach mokrych, a nawet rurach i betonie. Chcąc zainstalować je na zewnątrz, należy zadbać o dodatkową ochronę przed bezpośrednim działaniem słońca.

Wyprzedaż kabli w hurtowni Multikable obejmuje także przewody instalacyjne o żyłach miedzianych wielodrutowych oraz izolacji i powłoce wykonanych z PVC. Dodatkowe informacje na temat produktów objętych promocją znajdziesz w opisie każdego z nich.