Kable opancerzone

Jeżeli potrzebne są Ci kable sygnalizacyjne o wysokiej odporności na niekorzystne warunki zewnętrzne, wybierz kable opancerzone. Są to kable miedziane opancerzone – z uwagi na materiał wykonania giętkie, mocne i trwałe jednocześnie. Mają izolację z polwinitu i zostały dodatkowo opancerzone stalą ocynkowaną. Sprawdzają się w warunkach podwyższonego ryzyka uszkodzenia. W naszej hurtowni najdziesz kable opancerzone dwóch typów: kable YKSYFt oraz kable YKSYFtyn. Wymierz długość przewodu, jaka jest Ci potrzebna, i zamów dokładnie taką, aby nie przepłacać.

Gdzie stosuje się sygnalizacyjne kable opancerzone?

Kable opancerzone to przewody sygnalizacyjne wykorzystywane w urządzeniach sterowniczych, kontrolnych i zabezpieczających. Bardzo dobrze przewodzą energię elektryczną. Mocne i trwałe kable opancerzone mogą być układane bezpośrednio w ziemi lub w powietrzu, co nie zaszkodzi ich funkcjonalności. Możesz też wykorzystać je w konstrukcjach bądź dodatkowo zabezpieczyć kanałem kablowym. Nic nie szkodzi, że kable opancerzone znajdą się w miejscu narażonym na duże uszkodzenia mechaniczne – właśnie do tego zostały stworzone.

Jak wybrać odpowiednie kable opancerzone?

Dostępne w naszej hurtowni kable opancerzone YKSYFt i YKSYFtyn różnią się liczbą żył i przekrojem. Mają stałe napięcie 0,6/1kV. Jeżeli nie jesteś pewien, które wybrać, przejrzyj specyfikacje produktów lub zapytaj nas o konkretne kable opancerzone (bądź inne kable sygnalizacyjne). Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że mamy na stanie ilość, jakiej potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów!

Filter