Opaski kablowe

Potrzebne Ci są trwałe opaski kablowe wysokiej jakości? W takim razie świetnie trafiłeś, ponieważ hurtowania kabli Multikable oferuje nie tylko przewody elektryczne, lecz również wspomniane opaski kablowe. Nasze produkty to gwarancja najlepszej jakości w najniższej cenie. Obejrzyj je i znajdź akcesoria odpowiadające Twoim wymaganiom. Stwórz trwałą i bezpieczną instalację, która przetrwa długie lata bez awarii.

Do czego wykorzystasz opaski kablowe?

Opaski kablowe przydatne są przede wszystkim do łączenia przewodów elektrycznych, węży, rurek itp. Intuicyjna i nieskomplikowana obsługa opasek gwarantuje wygodę pracy oraz precyzję montażu. Jeśli chcesz zróżnicować przewody elektryczne, koniecznie zastosuj opaski kablowe z tabliczką opisową. Zwróć też uwagę na miejsce zastosowania. Do prac wewnątrz budynków wykorzystasz tradycyjne opaski kablowe, na zewnątrz zaś doskonale sprawdzą się opaski kablowe UV, które nie uszkodzą się w wyniku długotrwałego przebywania w niskich bądź wysokich temperaturach. W opakowaniu zbiorczym znajdziesz aż 100 sztuk.

Opaski kablowe białe czy czarne?

Dostępne u nas opaski kablowe zewnętrzne i wewnętrzne są zróżnicowane kolorystycznie. Te do zastosowań w budynkach mają barwę białą (opaski kablowe z tabliczką opisową również są białe), z kolei modele zewnętrzne są czarne. Te drugie odznaczają się parametrami, które czynią je odpornymi na zmienne warunki panujące na dworze. Nie musisz się obawiać, że takie opaski kablowe rozluźnią się, pękną czy rozepną. Wręcz odwrotnie: zabezpieczą wykonaną przez Ciebie instalację na lata.

Filter